O nas

TPF Sp. z o.o.

Planujemy, projektujemy i zarządzamy inwestycjami budowlanymi na terenie Polski

0 lat na rynku
Ponad 0 pracowników
Ponad 0 projektów

O nas

TPF Sp. o. o. została założona w Warszawie w 1994 r. Od stycznia 2001 r. TPF Sp. z o. o. jest członkiem międzynarodowej grupy TPF. Firma jest własnością belgijskiej firmy TPF S.A. z siedzibą w Brukseli.

W Polsce Grupa TPF zatrudnia ponad 350 osób, z czego 70% to wysoko wykwalifikowani inżynierowie i architekci, którzy odpowiadają za projektowanie i zarządzanie naszymi projektami. Oprócz pełnego zakresu usług architektonicznych i inżynieryjnych od badań strukturalnych do specjalnych obiektów budowlanych i dróg, zajmujemy się również nadzorem i koordynacją prac oraz przygotowaniem wszystkich dokumentów związanych z przetargiem i wymaganymi pozwoleniami na budowę. Nasze doświadczenie projektowe obejmuje: biura i parki biznesowe, programy mieszkaniowe, centra handlowe i supermarkety, centra dystrybucji, fabryki

TPF Sp. z o. o. świadczy również usługi doradcze w zakresie projektów infrastrukturalnych finansowanych przez UE, EBI, EBOR w zakresie dróg, mostów, kolei i ochrony środowiska. Świadczenie usług obejmuje: koordynację i zarządzanie projektem, zarządzanie inwestycjami, pomoc techniczną, nadzór inwestorski, usługi zarządzania projektami infrastrukturalnymi zgodnie z procedurami FIDIC.

01

Doświadczenie

TPF Sp. o. o. została założona w Warszawie w 1994 r. Od stycznia 2001 r. TPF Sp. z o. o. jest członkiem międzynarodowej grupy TPF.

02

Bogate Zasoby

Grupa TPF zatrudnia ponad 350 osób, z czego 70% to wysoko wykwalifikowani inżynierowie i architekci.

03

Szeroki Wachlarz Usług

Nasze doświadczenie projektowe obejmuje: biura i parki biznesowe, programy mieszkaniowe, centra handlowe i supermarkety, centra dystrybucji, fabryki.

Zapraszamy do kontaktu

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana

Administratorem danych jest Spółka TPF Sp. z o.o., która mieści się w Warszawie przy ul. Annopol 22

Jako osoba fizyczna masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, aktualizacji swoich danych, usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia zakresu przetwarzania danych, poproszenia o przeniesienie tych danych do innego Administratora, zgłoszenia sprzeciwu do przetwarzania swoich danych oraz niegodzenia się na profilowanie Twoich danych.

Więcej szczegółów na temat przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.