Projektant specjalności wod. - kan.

Zakres obowiązków:

  • wykonanie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami wiedzy inżynierskiej,
  • weryfikacja projektów,
  • uzgadnianie dokumentacji,
  • współpraca z projektantami innych branż,
  • odpowiedzialność za terminową realizację projektu,
  • przeprowadzanie uzgodnień projektowych w organach administracji publicznej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w specjalności sanitarnej,
  • mile widziane co najmniej roczne doświadczenie przy wykonywaniu projektów w zakresie branży wodno - kanalizacyjnej dla projektów infrastrykturalnych (drogi / koleje),
  • znajomość oprogramowania Bentley (Microstation) lub Autodesk (AutoCad),  MsOffice,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • uprawnienia w specjalności  instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
  • aktualne członkostwo w Izbie Inżynierów Budownictwa,,
  • znajomość języka angielskiego mile widziana,

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szerokie możliwości rozwoju i awansu zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o prace lub umowę B2B,
  • udział w ciekawych projektach,
  • pracę w Warszawie.
Haven't found what You've been looking for? No worries, send us Your CV:
Add Your CV in PDF format
Attach
Add Your portfolio in format PDF
Attach

Cooperating with:

EN