17.12.2025

Szlachetna Paczka 2025 – drugi rok wspólnego pomagania

Tagi:

Za nami Weekend Cudów Szlachetnej Paczki 2025 – wyjątkowy czas, który po raz kolejny pokazał, jak wiele możemy osiągnąć, działając razem. To już drugi rok, w którym firma TPF wzięła udział w tej ogólnopolskiej inicjatywie.

W akcję włączył się cały Zespół TPF, którzy wspólnie zorganizowali zbiórkę i przygotowanie paczek. Dzięki temu udało się zrealizować całą listę potrzeb rodziny i przekazać prezenty podczas Weekendu Cudów.

Dziękujemy naszemu Zespołowi TPF za zaangażowanie, czas i energię włożone w realizację akcji. Wspólne działania i pakowanie prezentów po raz kolejny pokazały, jak dobrze potrafimy działać razem także poza codziennymi obowiązkami zawodowymi.

Słowa uznania kierujemy również do wolontariuszy Szlachetnej Paczki, a w szczególności do Pani Uli – opiekunki rodziny, która wspierała nas na każdym etapie realizacji projektu i z pełnym zaangażowaniem pomagała w sprawnym przeprowadzeniu akcji. Otrzymany dyplom jest dla nas miłym potwierdzeniem, że nasze działania miały realne znaczenie.

Cieszy nas, że działania dobroczynne stają się ważną częścią naszej firmowej kultury i że potrafimy tak naturalnie łączyć siły nie tylko w pracy, ale też w innych działaniach.

Współpracujemy z:

PL