Asystent / Asystentka Architekta – BIM Modeler

Wymagania:

  • absolwent studiów architektonicznych (mgr inż. architekt)
  • biegła znajomość programu Revit
  • doświadczenie w wykrywaniu i eliminowaniu kolizji w modelu
  • minimum 2 lata doświadczenia przy opracowywaniu projektów architektoniczno-budowlanych
  • umiejętność pracy w zespole międzynarodowym
  • nastawienie na rozwój osobisty i podnoszenie kwalifikacji
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • umiejętność krytycznego, samodzielnego myślenia, definiowania problemu i proponowania rozwiązań.

Mile widziana:

  • znajomość programu AutoCAD
  • znajomość Navisworks Manage
  • znajomość Twinmotion
  • znajomość QGIS
  • znajomość języka angielskiego lub innego języka
  • doświadczenie w uczestnictwie przy procedurach administracyjnych

Zakres obowiązków:

  • wykonanie opracowań rysunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami wiedzy technicznej
  • wykonywanie modeli 3D
  • współpraca w opracowywaniu firmowych standardów BIM
  • współpraca w rozbudowie firmowej biblioteki BIM
  • udział w formułowaniu BEP
  • komunikacja i koordynacja na platformie wymiany danych CDE (np. ACC)
  • weryfikacja modeli 3D przekazanych przez zespoły projektowe i podwykonawców
  • odpowiedzialność za terminową realizację projektu

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia
  • szerokie możliwości rozwoju i awansu zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę lub B2B
  • udział w realizacji ciekawych projektów dla międzynarodowych klientów
  • wsparcie w pozyskaniu doświadczenia i wiedzy koniecznej do uzyskania uprawnień projektowych
  • pracę w Warszawie w nowej siedzibie biura przy ul. Postępu
Nie znalazłeś/aś oferty dla siebie? Nie ma sprawy, zostaw nam swoje CV:
Dodaj swoje CV w formacie PDF
Wgraj
Dodaj swoje portfolio w formacie PDF
Wgraj

Współpracujemy z:

PL