Projektant branży kolejowej

Zakres obowiązków:

  • wykonanie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami wiedzy technicznej
  • udział w sprawdzaniu i weryfikacji projektów
  • udział w uzgadnianiu dokumentacji
  • współpraca z projektantami innych branż
  • odpowiedzialność za terminową realizację projektu
  • udział w przeprowadzaniu uzgodnień projektowych w organach administracji publicznej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w odpowiedniej specjalności
  • uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności inżynieryjnej kolejowej
  • znajomość oprogramowania Bentley (Power Rail Track/ OpenRail)
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione do kwalifikacji i doświadczenia
  • szerokie możliwości rozwoju i awansu zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o prace, zlecenie lub B2B
  • udział w realizacji ciekawych projektów
  • pracę w nowej siedzibie firmy przy ul. Postępu 14B w Warszawie
Nie znalazłeś/aś oferty dla siebie? Nie ma sprawy, zostaw nam swoje CV:
Dodaj swoje CV w formacie PDF
Wgraj
Dodaj swoje portfolio w formacie PDF
Wgraj

Współpracujemy z:

PL