29.06.2024

Spotkania informacyjne - Budowa drogi ekspresowej S10 na odc. od A1 do granicy województwa” w województwie kujawsko-pomorskim

Tagi:

Mamy przyjemność poinformować, że w czerwcu 2024 roku zakończyliśmy serię spotkań informacyjnych ze społeczeństwem z gmin Brześć Kujawski, Włocławek, Fabianki, Wielgie, Dobrzyń nad Wisłą oraz Tłuchowo, dotyczących realizacji zadania: „Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe z materiałami do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: „Budowa drogi ekspresowej S10 na odc. od A1 do granicy województwa” w województwie kujawsko-pomorskim.

W spotkaniach uczestniczyli przedstawiciele zespołu projektowego TPF oraz Zamawiającego GDDKiA Oddział Bydgoszcz.

Podczas spotkań mieszkańcy mieli możliwość bezpośredniego kontaktu z projektantami, uzyskując informacje o planowanym przebiegu drogi ekspresowej S10. Spotkania były okazją do konstruktywnych rozmów z mieszkańcami i przedstawicielami władz lokalnych.

W TPF jesteśmy otwarci na zgłaszane potrzeby i wierzymy, że świadczenie usług na najwyższym poziomie powinno odbywać się w sposób transparentny i uczciwy, co stanowi jedno z fundamentalnych założeń naszego Kodeksu Etyki.

Współpracujemy z:

PL