01.03.2024

Ranking firm inżynieryjnych i projektowych - I edycja

Tagi:

Ogromna radość! Jesteśmy niezmiernie dumni z ogłoszenia, że firma TPF została wyróżniona w pierwszym rankingu firm inżynierskich opublikowanym przez BUILDER POLSKA! To zaszczyt być uznawanym za jedną z wiodących firm inżynieryjnych w kraju.

Pragniemy podziękować całemu zespołowi TPF za ich niesamowite zaangażowanie, determinację i profesjonalizm, które doprowadziły nas do tego osiągnięcia. Wasza ciężka praca i pasja stanowią fundament naszego sukcesu.

W TPF zawsze dążymy do doskonałości i ciągłego doskonalenia naszych usług. To wyróżnienie motywuje nas jeszcze bardziej, aby kontynuować rozwój, innowacje i dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań inżynieryjnych dla naszych klientów.

Dziękujemy również naszym klientom i partnerom za zaufanie i wsparcie, które nam udzielają. Jesteśmy wdzięczni za możliwość współpracy i zaufanie, które wykazują nam każdego dnia.

Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania i z niecierpliwością oczekujemy dalszej współpracy z naszymi klientami, partnerami i całym zespołem, aby razem budować lepszą przyszłość.

Wiecej informacji znajdziesz w Bulider Polska.

Współpracujemy z:

PL