30.09.2023

STEŚ dla PKM Południe został zakończony !!!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma TPF zakończyła realizację projektu "PKM Południe". To dla nas wielkie osiągnięcie, które nie byłoby możliwe bez zaangażowania, determinacji i współpracy wszystkich zaangażowanych stron.

Przede wszystkim, chcielibyśmy wyrazić naszą głęboką wdzięczność dla Zamawiającego, czyli Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, za zaufanie, którego nam udzielił. Wizja i wymagania PKM stanowiły fundament naszej pracy, a wsparcie i konstruktywna współpraca były motorem napędowym naszych działań. Dzięki PKM mieliśmy okazję pracować nad projektem, który ma duże znaczenie dla regionu, i to było dla nas wielkim zaszczytem.

Podziękowania także dla naszych Podwykonawców: Multiconsult, Asanga, Geopartner Inżynieria oraz Geostudio. Wasz profesjonalizm był niezbędny do osiągnięcia sukcesu tego projektu. Dzięki zaangażowaniu i determinacji, mogliśmy sprostać wszelkim wyzwaniom i dostarczyć naszemu Klientowi rozwiązania najwyższej jakości. 

Dziękujemy za wspólną podróż, za zaufanie i za możliwość pracy nad tym inspirującym projektem. Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania i nowe możliwości współpracy, a za projekt PKM Południe mocno trzymamy kciuki, aby jak najszybciej przeszedł do kolejnej fazy.

Wizualizacje projektu opracowane przez PKM S.A. można obejrzeć TUTAJ.

 

Współpracujemy z:

PL