12.06.2024

Nowe standardy etyczne w TPF !

Tagi:

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że TPF Polska wdrożyła Kodeks etycznej i społecznej odpowiedzialności biznesu! Wierzymy, że sukces firmy nie mierzy się tylko wynikami finansowymi, ale również naszym wkładem w budowanie lepszego społeczeństwa i środowiska.

Dlatego zobowiązujemy się do:

  • etycznych praktyk biznesowych - działamy zgodnie z najwyższymi standardami etyki, przejrzystości i uczciwości w naszych relacjach z klientami, partnerami i pracownikami.
  • społecznej odpowiedzialności - angażujemy się w projekty społeczne i charytatywne, wspierając lokalne społeczności oraz promując różnorodność i inkluzywność.
  • ochrony środowiska - dbamy o minimalizowanie naszego wpływu na środowisko poprzez zrównoważone praktyki i inwestowanie w ekoinnowacje.
  • rozwoju pracowników - inwestujemy w rozwój naszych pracowników, tworząc dla nich bezpieczne, inspirujące i wspierające środowisko pracy.

Jesteśmy przekonani, że przestrzeganie tych zasad przyczyni się do dalszego rozwoju naszej firmy, jednocześnie pozytywnie wpływając na otaczający nas świat. 

Dziękujemy wszystkim naszym pracownikom, partnerom i klientom za wsparcie i zaangażowanie. Razem możemy osiągnąć więcej!

Współpracujemy z:

PL